Evde Ultrason Çekimi

Kliniğimize gelen en sık taleplerden biri olan evde ultrason çekimi ihtiyacını karşılamak için makine ekipman tedarik sürecimiz tamamlanmıştır.

Böylece yatalak hastaların bulundukları yerde ultrason tetkikine ihtiyacının olması halinde ultrason cihazı ile bulunduğu yere gidilmekte ve ultrason tetkikleri bulunduğu yerde yapılmaktadır.

Kullanılan mobil ultrason cihazı kliniklerde kullanılan ultrason cihazlarındaki optimum özellilklere sahip olup doppler ultrason da yapılmaktadır.

Evde Ultrason

İlerleyen yaşa veya yaşanan sağlık sorununa bağlı olarak hastaların evden çıkamaz hale geldiği durumlar ile karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumların ortaya çıkması halinde hastanın yattığı yerden hareket ettirilmemesi ve olduğu yerde bir takım tetkiklerin yapılması gündeme gelebilir.

Evde Ultrason Çekimi

Evde ultrason cihazı ile yapılabilecek tetkikler temel ultrason tetkikleridir. Bu kapsamda taşınabilir ultrason cihazımız ile hasta başına gidildiğinde tüm abdomen ultrason, böbrek ultrasonu, meme ultrasonu, tiroid ultrasonu, karaciğer ultrasonu, üriner ultrason, pelvik ultrason, boyun ultrasonu ve bunun gibi tüm ultrason tetkikleri yapılmaktadır.

Evde gebe ultrasonu yapılmamaktadır. Zira gebelik yatalak bir hastalık durumu değildir ve anne adayları da hasta değildir. Gebelik doğal bir süreç olduğundan anne adaylarının yürüyüş yapması onların sağlığı açısından daha iyidir. Bu nedenle evde gebe ultrasonu yapılmamaktadır.

Evde Doppler Ultrason

Kullanılan cihaz doppler çekme özelliğine de sahip olduğundan evde doppler çekilmesi gerektiğinde bu ihtiyaç da karşılanmaktadır.

Vizyon Evde Sağlık olarak; Evde Ultrason Çekimi, Evde Doktor Hizmeti, Evde Bakım, Evde Hasta Bakıcı, Evde Hemşire, Evde Kan Alma, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Sonda Takılması, Evde Port Değişimi ve Bakımı, Evde Vitamin Takviyesi ve Glutatyon Serum Tedavisi, Evde Dekübit (Yatak ve Bası Yarası) Tedavi ve Bakımı, Evde Röntgen Çekimi, Evde EKG (Elektrokardiyografi) Çekimi, Evde Yara Bakımı, Evde Ultrason Çekimi, Evde Diyaliz, Evde Trakeostomi Değişimi ve Bakımı vede Evde Peg Bakımı ve Eğitimi, Evde Covid Pcr Testi, Evde Diyetisyen ve Evde Fizyoterapist vermekteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button☎ Ara | Vizyon Evde Sağlık