Evde Doktor Hizmeti

Evde doktor hizmeti sayesinde her branştan uzman hekimler hastanızı bulunduğu yerde muayene eder, hastanızın teşhis, tedavi ve takibine yönelik tüm değerlendirmeleri gerçekleştirir. Evde hekim hizmeti taleplerinizde, hangi branştan hekime ihtiyacınız olduğuna karar veremediğiniz durumlarda evde bakım doktoru ve hemşirelerimiz sizlere yol gösterici olacaktır.

Evde doktor hizmeti, hastaneye gidemediğiniz durumlarda eve doktor çağırma, evde muayene, teşhis ve tedavi imkanı sunar.

Evde Doktor Hizmeti Kimler İçindir?

 • Evde doktor hizmeti için yaş sınırlaması yoktur. Hastaneye veya bir sağlık merkezine gitmek istemeyen herkes evde hekim hizmetinden faydalanabilir. Özellikle yoğun bakım sonrası evde tedavilerine devam edilen hastalar, yatağa bağımlı hastalar veya yaşlı bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda evde doktor hizmeti verilebilir.  Diyabet, Hipertansiyon, KOAH, Alzheimer ve Kanser hastaları için de doktor muayenesi organize edilebilmektedir.
 • Evde hekim hizmetleri sadece muayene ile sınırlı değildir. Bir çok hekim evde yara tedavisi, trakeostomi kanülü değişimi, Nazogastrik sonda değişimi, PEG hortumu değişimi, evde kulak yıkaması gibi girişimsel işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Evde Doktor Hizmeti

Hastanın evinde muayene hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Evde hekim hizmeti aile yakınlarının talebine göre istenilen tüm branş hekimleri kurum tarafından organize edilerek eve muayene için yönlendirilebilir. Eğer hangi branş hekimden hizmet almanız gerektiğini bilmiyorsanız evde bakım hekimlerimiz bu konuda sizleri yönlendirecektir. Dahiliye, nöroloji, kardiyoloji, cildiye, onkoloji ve daha birçok branşta uzmanlaşmış hekimlerimiz evde doktor hizmeti gerçekleştirmektedirler. Eve gelen doktor muayene sonrası ihtiyaç duyar ise kan tahlilleri talep edebilir ve tetkikler neticesinde hastaya tedavi planlaması başlanır.

 • Yaşlı, yatağa bağımlı ya da evden çıkamayan hastalarınızın evde doktor hizmeti, tetkik ve tedavileri için eve doktor çağırabilir, sevdiklerinizi hastane ortamından uzaklaştırabilir ve hastanede sunulan tüm sağlık hizmetlerinden ev ortamında faydalanabilirsiniz.
 • Evde doktor hizmeti sonrası, hekim tarafından talep edilen kan tahlilleri, görüntüleme hizmetleri (röntgen, ultrason gibi) ve girişimsel hemşirelik hizmetleri (serum, enjeksiyon, pansuman gibi) tüm uygulamalar yine hastaneye gitmenize gerek kalmadan evinizin rahatlığında ve kısa sürede gerçekleştirilir.

Evde Doktor Hizmetinin Kapsamı Nedir? 

Eve gelen doktorun hastayı muayenesi sonrası tedavi ihtiyaçları belirlenir. Gerekirse farklı bir branş hekiminin desteği alınabilir. Hekimin medikal planına göre ilaç tedavisine başlanılabilir, laboratuvar veya radyolojik görüntüleme yöntemlerinden destek alınabilir.

Muayene sonrası süreçte hekim ve ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Hekiminiz gerekli gördüğü durumlarda kontrol muayenesi gerçekleştirecektir.

Evde Doktor Hizmeti Nasıl Alınır?

Hasta yakınları doktor hizmeti için Vizyon Evde Sağlığı arayarak hizmet talebinde bulunabilir. Yapılan görüşmeler neticesinde hastanın ihtiyacına göre eve hangi branş hekiminin gideceği netleştirilir. Ailenin müsait olduğu gün/saat belirlenerek hekim ziyareti gerçekleştirilir.

Evde Doktor Muayenesi Hizmetleri

Aşağıda yer alan branş hekimlerimiz ile evde hekim muayenesi hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Branş hekimlerimiz Profesör, Doçent ve Uzman kadrosundan oluşmaktadır.

 • Evde Dahiliye Muayenesi
 • Evde Kardiyoloji Muayenesi
 • Evde Göğüs Hastalıkları Muayenesi
 • Evde Nöroloji Muayenesi
 • Evde Fizik Tedavi Muayenesi
 • Evde Anestezi, Yoğun Bakım Hekim Muayenesi
 • Evde Dermatoloji (Cildiye) Muayenesi
 • Evde Genel Cerrahi Muayenesi
 • Evde Ortopedi Muayenesi
 • Evde Onkoloji Muayenesi ve Takibi

Evde Hekim Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 1. Hastanın hastaneye gitmesine gerek kalmadan, güvenli alanı olan evinde doktor hizmetini alabilmesi sağlanır.
 2. Hekimin talep edebileceği kan tahlilleri, ultrason, röntgen gibi görüntüleme hizmetleri veya hemşirelik uygulamalarının ( serum, enjeksiyon, pansuman vb) evde organize edilerek kısa sürede sonuçlandırılabilmesi sağlanır.
 3. Hasta transferinde hekim ücreti dışında ekstra maliyet (ambulans organizasyonu) oluşmaz.

Vizyon Evde Sağlık olarak; Evde Doktor Hizmeti, Evde Bakım, Evde Hasta Bakıcı, Evde Hemşire, Evde Kan Alma, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Sonda Takılması, Evde Port Değişimi ve Bakımı, Evde Vitamin Takviyesi ve Glutatyon Serum Tedavisi, Evde Dekübit (Yatak ve Bası Yarası) Tedavi ve Bakımı, Evde Röntgen Çekimi, Evde EKG (Elektrokardiyografi) Çekimi, Evde Yara Bakımı, Evde Ultrason Çekimi, Evde Diyaliz, Evde Trakeostomi Değişimi ve Bakımı vede Evde Peg Bakımı ve Eğitimi, Evde Covid Pcr Testi, Evde Diyetisyen ve Evde Fizyoterapist vermekteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button☎ Ara | Vizyon Evde Sağlık