Evde Covid Pcr Testi

Evde Covid testi sonucunuz 8-12 saat içinde hazır olacaktır. Sonuçlarınızı en geç 18 saat içinde almazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Doktor ve hemşire ekibimiz, enfeksiyon kontaminasyonu risklerini en aza indirmek için gerekli önlemleri katı kurallar ile uygulamaktadır. Ayrıca akredite ve yüksek kaliteli laboratuvarlarla çalışarak evde covid testi için en doğru sonuçları sağlamaya çalışıyoruz.

COVID-19 hastalığına yakalanmış bir kişi ile temas etmiş iseniz veya COVID -19 ile ilişkili semptomlarınız varsa, evde covid testi yaptırmanız ve sonuçlarınız çıkana kadar başkalarıyla yakın temastan kaçınmanız gerekir.

Covid-19 PCR Testi Nedir?

SARS-CoV2 (COVID-19 hastalığına neden olan koronavirüs) ile enfeksiyonun varlığını tespit etmek için Covid-19 PCR testi kullanılır. Bu, RT-PCR adı verilen bir teknik kullanılarak virüsün RNA’sını arayan çok hassas bir testtir. PCR testi, ağız ve burun içinden alınan swaplarla gerçekleştirilir ve Covid-19 için en güvenilir test olarak kabul edilir.

Vizyon Evde Sağlık olarak; Evde Doktor Hizmeti, Evde Bakım, Evde Hasta Bakıcı, Evde Hemşire, Evde Kan Alma, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Sonda Takılması, Evde Port Değişimi ve Bakımı, Evde Vitamin Takviyesi ve Glutatyon Serum Tedavisi, Evde Dekübit (Yatak ve Bası Yarası) Tedavi ve Bakımı, Evde Röntgen Çekimi, Evde EKG (Elektrokardiyografi) Çekimi, Evde Yara Bakımı, Evde Ultrason Çekimi, Evde Diyaliz, Evde Trakeostomi Değişimi ve Bakımı vede Evde Peg Bakımı ve Eğitimi, Evde Covid Pcr Testi, Evde Diyetisyen ve Evde Fizyoterapist vermekteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button☎ Ara | Vizyon Evde Sağlık